motoros Fan Klub: Segitséget kérek Aprilia RS50-el kapcsolatban! (fórum)

Szeretettel köszöntelek a Motoros Fan Klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 1799 fő
  • Képek - 537 db
  • Videók - 74 db
  • Blogbejegyzések - 99 db
  • Fórumtémák - 86 db
  • Linkek - 264 db

Üdvözlettel,

Motoros Fan Klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Motoros Fan Klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 1799 fő
  • Képek - 537 db
  • Videók - 74 db
  • Blogbejegyzések - 99 db
  • Fórumtémák - 86 db
  • Linkek - 264 db

Üdvözlettel,

Motoros Fan Klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Motoros Fan Klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 1799 fő
  • Képek - 537 db
  • Videók - 74 db
  • Blogbejegyzések - 99 db
  • Fórumtémák - 86 db
  • Linkek - 264 db

Üdvözlettel,

Motoros Fan Klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Motoros Fan Klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 1799 fő
  • Képek - 537 db
  • Videók - 74 db
  • Blogbejegyzések - 99 db
  • Fórumtémák - 86 db
  • Linkek - 264 db

Üdvözlettel,

Motoros Fan Klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Segitséget kérek Aprilia RS50-el kapcsolatban!

Ezt a témát Plesa Tamás indította 16 éve

Az lenne a kérdésem. és remélem tudnátok benne seíteni hogy kismotorra van nemrég jogosítványom. lassan 1 éve. és kiszemeltem az Aprilia RS 50-t... csak az a gond hogy nem tudom hogy kismotor jogosítvánnyal lehet-e vezetni?! meg most új törvények is 2010től. satöbbi. tehát ha valaki tudna segíteni benne akkor írja le hogy lehet-e vezetni vagy sem...köszi

Hozzászólások eddig: 4

Új hozzászólás

A hozzászólás hossza legfeljebb háromezer karakter lehet

Ez egy válasz üzenetére. mégsem

Hozzászólások

Harold Harold üzente 3 napja

Venus Raj really looks very pretty on the pictures, she is very photogenic” แทงบอลโลก https://brightersmilechicago.com/

Válasz

Farkas Róbert üzente 16 éve

Ha apriliátok van (de ha nem az sem baj) akkor szerintem regeljetek az rsvforum.com -ra, ( http://www.rsvforum.com/forumHUN/ ) vannak ott olyan arcok akiktől bátran kérdezhettek. Többek között ott van az aprilia importőre is és kellemes akciókat szokott adni a fórumlakóknak :)

Én is tőlük kérdezek, rendesek nagyon, engem ott nitrobi néven találtok meg :)

Válasz

Farkas Róbert üzente 16 éve

Szia!

Lehet vezetni segédmotorjogsival (és B -vel) minden olyat ami nem haladja meg az 50ccm -et, ebben nem volt változás
Ellenben egy RS125 -ös nagyon megy!

A Pegaso 650-et legyorsulta az a kis méregzsák. :) Jól megy. Pályázásra is alkalmas el lehet vele sajátítani az alapokat sőt!
Ha nem egetverően fontos szerintem várjál. Az 50es is megy de elfogy az ereje úgy 70 körül, utána már csak lasacskán gyorsul kb 110-120 is. (persze meg lehet piszkálni tuning stb)
A 125 pedig pedig 160nal nyargal és vígan lehet vele kiló körül menni.

Valaki javítson akinek ilyen van mert annyira nem ismerem :(

Válasz

Plesa Tamás üzente 16 éve

vagy várjak inkább 1 évet és rs125?

Válasz

Ez történt a közösségben:

Harold Harold írta 14 perce a(z) Kawasaki Er-5 fórumtémában:

you use a wonderful weblog here! do you wish to develop ...

Harold Harold írta 14 perce a(z) Kártérítés 5 évig visszamenően!!! fórumtémában:

Your blog is certainly wonderful, don’t stop the nice work! ...

Harold Harold írta 14 perce a(z) Javaslat fórumtémában:

Just want to say your article is as amazing. The clarity in your ...

Harold Harold írta 14 perce a(z) https://www.youtube.com/channel/UCqAXZw7-Qd5_aMz0XYxGwcw fórumtémában:

Thanks for any other informative blog. Where else may I am ...

Harold Harold írta 14 perce a(z) https://www.youtube.com/channel/UCqAXZw7-Qd5_aMz0XYxGwcw fórumtémában:

‘Thank you for this blog. That’s all I can say. You most...

Harold Harold írta 14 perce a(z) Hello! Aki penzt akar keresni jojjon a kozossegembe! fórumtémában:

very good submit, i definitely love this web site, keep on it}...

Harold Harold írta 14 perce a(z) Hegyháti István fórumtémában:

There is noticeably a lot of money to know about this. I ...

Harold Harold írta 14 perce a(z) Hasznós fórumtémában:

I’m impressed, I have to admit. Genuinely rarely can i...

Harold Harold írta 14 perce a(z) Fórma1 fórumtémában:

Wow that was unusual. I just wrote an really long comment ...

Harold Harold írta 14 perce a(z) Forma1 fórumtémában:

One thing I would really like to discuss is that weightloss ...

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu